"Vatanını en çok seven, ona en çok hizmet edendir."
M. Kemal Atatürk
İLÇE PROTOKOLÜNDEN GAZİ UZMAN ÇAVUŞ EYÜP ÇETİN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ.
İLÇE PROTOKOLÜNDEN GAZİ UZMAN ÇAVUŞ EYÜP ÇETİN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ.

Şarkikaraağaç Belediye Başkanı İsa Çarkacı ve İlçe protokolü ve  Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu.

 

  Çiçekpınar kasabası nüfusuna kayıtlı Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin Şırnak Cizre’de bir operasyon sırasında terör örgütü mensuplarıyla girdiği mücadele sonucunda yaralanarak gazi olmuştu.Tedavisi evinde devam eden Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin’i Şarkikaraağaç Kaymakamı İbrahim Gültekin,Şarkikaraağaç Belediye Başkanı İsa Çarkacı, Çiçekpınar Belediye Başkanı Derviş Açar İlçe Jandarma Komutanı Yaşar Doğu,Emniyet Amiri ve İlçe Müftüsü  evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
 
İlçe  protokolünün  kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren  Gazi Uzman Çavuş Eyüp Çetin  “Sayın Kaymakamım ve Belediye Başkanlarım  başta olmak üzere beni ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten , Garnizon kotumatınıma, emniyet müdürüme ve ilçe müftümüze çok teşekkür ediyorum. Ziyaretinizle beni onurlandırdınız.Vatan toprağına şehit düşen silah arkadaşlarıma Allah’tan rahmet ailelerine sabır dilerim.Benim gibi gazi olan arkadaşlarıma acil şifalar diliyorum.” Dedi.

Bu haber 2355 defa görüntülenmiştir.
Oluşturma Tarihi: 23 Mart 2016 Çarşamba